ANTYBAKTERYJNY PLYN DO MYCIA DLA DZIECI - NATURA BELLA BABY

Antybakteryjny płyn do mycia rączek i miejsc intymnych dzieci-Eco Bio Cosmetics marki Natura BELLA Baby - producenta włoskich organicznych kosmetyków.- OD PRODUCENTA -
Bardzo łagodny,neutralny płyn do mycia rączek i higieny delikatnej skóry dziecka zawierający aktywne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych.
Delikatnie oczyszcza skórę,nie naruszając jej bariery ochronnej. Wzbogacony wyciągiem z organicznego owsa i substancją myjącą z organicznej oliwy z oliwek,skutecznie myje,koi i łagodzi. Dzięki zawartości protein ryżu,pozostawia skórę dziecka czystą,nawilżoną i miękka.


- CERTYFIKATY -

- STRONA PRODUCENTA -
www.naturabella.eu

- DOSTĘPNY ONLINE -
Kup teraz 

- FANPAGE FACEBOOK -
Brak

- POJEMNOŚĆ / KOSZT -
300 ml / 21,52 zł

- MOJA OPINIA -
Płyn producenta wloskich kosmetyków Natura Bella Baby kupiłam w sklepie internetowym www.biobeauty.pl,a skusił mnie jego naturalny i ekologiczny skład.
Płyn zamknięty jest w masywnej plastikowej butelce z dozownikiem na pompkę,posiada ona estetyczną etykietę wraz z informacjami o ekologicznym składzie.
Aplikacja płynu jest bardzo wygodna to wielka zaleta tego kosmetyku,bo mając jedną 'wolną' rękę podczas mycia dziecka łatwo nabrać odpowiednią ilość płynu.
Produkt ma konsystencję lekkiego żelu,który dobrze rozprowadza się na dloniach i ciele,który doskonale się pieni i myje rączki oraz miejsca intymne dziecka.
Dzięki zawartości wyciągu z organicznego owsa,oliwy z oliwek,protein ryżu płyn ten skutecznie myje przy czym pozostawia ją miękką,delikatną i nawilżoną. Płyn ten oczyszcza skórę i nie narusza jej bariery ochronnej tj informuję nas o tym producent.
Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny i delikatny,dzięki czemu dzieci chętnie po niego sięgają. Zauważyłam jak Alan po umyciu rąk,wychodził z łazienki i je wąchał...
Jeśli chodzi o wydajność to jest ona duża,dozownik uwalnia za każdym razem odpowiednią ilość płynu na jedną aplikację.
Produkt idealny jest dla dzieci nawet ze skłonnością do uczuleń,gdyż jest w 100% naturalny i bezpieczny.
Zdecydowanie mogę go polecić każdej mamie,zapewniam,że nie posiada on żadnych wad-jest idealny!


Nina :*

Komentarze