EYELINER KONTURÓWKA W PŁYNIE DO OCZU - DR.HAUSCHKACzarny eyeliner konturówka w płynie do oczu marki Dr.Hauschka


- OD PRODUCENTA -
Konturówka do oczu w płynie umożliwia wykonanie precyzyjnych kresek na powiece,które nadadzą wyrazistości spojrzeniu. Wyciągi roślinne pielęgnują skórę powiek,a wosk z Jojoba i wosk Różany zapewniają sprężystość skórze. Konturówką można wykonać zarówno delikatne,lekkie kreski jak i typowo wieczorowe do makijażu smokey eye. Kosmetyk do makijażu naturalny,ekologiczny i organiczny.
- STRONA INTERNETOWA -

- DOSTĘPNY ONLINE -

- FANPAGE FACEBOOK -

- POJEMNOŚĆ / KOSZT -
4 ml / 62,00 zł
- MOJA OPINIA -
Konturówka do oczu zamknięta jest w złotej  buteleczce z minimalistycznym czarnymi napisami i logo o pojemności 4 ml.
Eyeliner ma cieniutki,zgrabny pędzelek,który idealnie,precyzyjnie i w łatwy sposób rozprowadza się na powiece,dzięki wyprofilowanemu pędzelkowi.
Konturówka dostępna jest w dwóch kolorach ,brązowym i czarnym. Po aplikacji,tusz szybko wysycha,nadając bardzo efektywne spojrzenie. 
Dzięki naturalnym i organicznym składnikom, konturówka odżywia skórę powiek oraz rzęsy tuż przy nasadzie.
Kosmetyk ten jest bardzo wydajny,więc niech Was nie zraża cena produktu,jednak starczy on nam na bardzo długi czas ,jest to wysoka i ekologiczną jakość kosmetyku.
Konturówka ma bardzo delikatny różany zapach,a jej trwałość jest bardzo długa,utrzymuje się na powiekach przez cały dzień i nie ma problemu z demakijażem oczu,kosmetyk dobrze się zmywa z powieki bez rozmazywania.
Polecam! Wypróbuj,a się przekonasz.


Nina :*

Komentarze

Prześlij komentarz