Naklejki na paznokcie - NailMaker

    NAKLEJKI NA PAZNOKCIE-NAILMAKER-ZIELONO MI 

Naklejki NAILMAKER to proste narzędzie, dzięki któremu zaprojektujesz swój wymarzony i niepowtarzalny wzór na paznokcie. Uwolnij swoją wyobraźnię i do dzieła...Wybierz ulubiony wzór z dysku komputera, Facebooka czy Instagrama. Wrzuć do kreatora i sprawdź jak prezentuje się Twoje dzieło;). Dalej już będzie z górki...po prostu złóż zamówienie, tak jak to robisz w innych sklepach internetowych. Teraz my zajmiemy się wydrukiem i wysyłką. W kopercie otrzymasz od nas zestaw 30 naklejek w różnym rozmiarze wraz z pilnikiem do paznokci. Aby ułatwić Ci aplikację naklejek, do zestawu dorzucamy instrukcję "obsługi".Jest to strona, na której z łatwością zaprojektujecie piękne wzory...naklejek na paznokcie lub wybierzecie z już istniejących. Naklejki te są doskonała alternatywą dla lakieru do paznokci i innych zdobień.


 -OD PRODUCENTA-

Zielono-niebieskie odcienie na paznokciach to idealne rozwiązanie jesiennych stylizacji. Może wydawać się, że barwy te są zarezerwowane wyłącznie na wieczór, ale jeśli zestawimy je z ciepłym, kremowym swetrem, dzianinową spódnicą i prostymi botkami, wówczas nabiorą lżejszego, dziennego charakteru. 


-STRONA/SKLEP ONLINE-
www.nailmaker.pl

-FANPAGE FACEBOOK-
www.facebook.com/nailmakerPL

-POJEMNOŚĆ/KOSZT-
30 sztuk / 14.70 zł

-MOJA OPINIA-
Przyklejanie wzorów jest bardzo proste. Komplet 30 sztuk naklejek w cenie 14,70 to nieduży wydatek,ilość naklejek spokojnie wystarcza na wszystkie paznokcie,nawet gdy kilka zniszczymy i gdy kształty naszych paznokci są rożne. Zaczynając zdobienie paznokci najpierw wybieramy rozmiar naklejki pasujący do naszych paznokci, przyklejamy i obcinamy nadmiar nożyczkami. Jeżeli coś przykleimy krzywo nie ma problemu, bo można z łatwością naklejkę odkleić i przykleić na nowo. Przygniatamy naklejki mocno do paznokci. Gotowe naklejkowe maniciure malujemy bezbarwnym lakierem dla uzyskania naturalnego wyglądu.
Czyż nie jest to prosty,szybki i śliczny sposób na piękne paznokcie?
Serdecznie polecam naklejki marki Nailmaker,na stronie producenta jest bardzo dużo wzorów do wyboru,a także jest możliwość zaprojektowanie własnego :)
     

    Nina :*


Komentarze