ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA- GARNIER

ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA INTENSYWNIE UJĘDRNIAJĄCY
GARNIER


- OD PRODUCENTA -
Bogata formuła zawiera kofeinę i ekstrakt z zielonej herbaty.Dla wzmocnienia skóry suchej i pozbawionej jędrności. Szybko wchłaniająca się formuła balsamu wzbogacona w kofeinę i przeciwutleniacz. Ekstrakt z zielonej herbaty ujędrnia i chroni Twoją skórę przed przesuszeniem.- STRONA INTERNETOWA -

- DOSTEPNY ONLINE -

- FACEBOOK -

- POJEMNOŚĆ I KOSZT -
400 ml za około 16,00-18,00 zł
- MOJA OPINIA -
Odżywczy balsam do ciała intensywnie ujedrniający marki Garnier bardzo pozytywnie mnie zaskoczył...a już piszę dlaczego...
Aplikacja balsamu jest przyjemna,kosmetyk jest aksamitny,szybko się wchłania i delikatnie rozprowadza się na skórze po czym od razu pozostawia skórę miękką,a uczucie nawilżenia jest ogromne.
Dzięki swojej gęstej konsystencji balsam jest bardzo wydajny,więc butelka o pojemności 400 ml starcza na bardzo długo.
Cena jest niewielka jak na taką jakość produktu.
Żółta  butelka z informacjami o kosmetyku jest poręczna i rzuca się w oczy.
Jeśli chodzi o zapach to również pozytywne uczucie, zapach jest przyjemny i delikatny,utrzymujący się na skórze przez długi czas.
Przy codziennym stosowaniu można zauważyć poprawę sprężystości skóry,ale także odżywienie i mocne nawilżenie.
Wraz z ćwiczeniami,odpowiednią dieta oraz tym balsamem możliwe jest większe zauważalne ujędrnienie naszej skóry. Musimy wiedzieć,pamiętać i uczyć nasze dzieci,że ruch to samo zdrowie i jest on potrzebny!
Jestem naprawdę zadowolona z wszystkich efektów,które daję mi stosowanie balsamu od marki Garnier,także i Wam bardzo go polecam.

Nina :-*

Komentarze