ŻEL POD PRYSZNIC ADIDAS FOR WOMEN PROTECT

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję żelu pod prysznic marki ADIDAS


Adidas for Women Protect z mleczkiem bawełnianym


- OD PRODUCENTA -
Adidas Protect to gwarancja kompletnej ochrony skóry,zapewnionej przez zawartość mleczka bawełnianego. Skóra pozostaje świetnie nawilżona,a na jej powierzchni utrzymuje się delikatny kwiatowo-owocowy zapach. W zapachu dominują połączone akordy owoców i białych kwiatów,które następnie przechodzą w otulającą ambrę i delikatny zapach drzew.

- STRONA PRODUCENTA -
www.adidas.com/bodycare

- SKLEP INTERNETOWY -
brak

- DOSTĘPNY ONLINE -
Kup teraz

- FANPAGE FACEBOOK -

www.facebook.com/Adidas  

- POJEMNOŚĆ / KOSZT -
250 ml / 15,00 zł
- MOJA OPINIA -
Żel pod prysznic Adidas  For Women Protect zamknięty jest w plastikowej,poręcznej butelce z kobiecymi motywami i z praktycznym zamknięciem 'na klik'.
Dzięki temu,że butelka jest matowo przeźroczysta widać ile produktu jeszcze posiadamy.
Konsystencja żelu jest jest gęsta, żelowata i zarazem aksamitna w kolorze białym.
Zapach kosmetyku jest rewelacyjny,naprawdę bardzo przyjemny,tak jak zapewnia nas o tym producent jest on wyraziście owocowo-kwiatowy typowo kobiecy,który jest przyjemny,pieści zmysły i odpręża.
Podczas mycia,żel ten bardzo dobrze się pieni i rozprowadza po ciele oraz idealnie myje,a przy tym ten jego piękny zapach wprowadza nas w dobry nastrój.
Dzięki zawartości  mleczka bawełnianego czuć jego delikatność,a także nawilżenie skóry,po umyciu ciało jest miekkie i delikatne w dotyku. Można zauważyć,iż żel ten naprawdę je nawilża oraz odżywia skórę.
Zapach kosmetyku utrzymuje się na ciele przez długi czas,co jest fantastyczne bo jest on cudny!
Żel jest bardzo wydajny,wystarczy niewielka jego ilość,by wystarczyło na jedno efektywne umycie.
Produkt ten dostępny jest w każdej stacjonarnej drogerii,a jego koszt nie jest wysoki,więc każda kobieta może sobie pozwolić,aby go wypróbować na własnej skórze. Polecam!

Nina :*

Komentarze