EQUAZEN - SUPLEMENT DIETY DLA KOBIET W CIĄŻY I KARMIĄCYCH PIERSIĄ OD MUMOMEGA

Cześć wszystkim!

Dzisiaj przygotowałam dla Was  recenzję preparatu z omega-3 i omega-6 otrzymanego do testowania od EQUAZEN


MUMOMEGA SUPLEMENT DIETY DLA KOBIET W CIĄŻY I KARMIĄCYCH PIERSIĄ 

- OD PRODUCENTA -
Equazen Mumomega to suplement diety o unikalnym składzie, łączący specyficzne długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6,które są szczególnie ważne podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Korzystne działanie występuje w  przypadku spożywania 200 g DHA dziennie ponad zalecane (dzienne) spożycie kwasów tłuszczowych omaga-3 dla dorosłych tj.250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego (EPA).

CZYSTOŚĆ OLEJÓW STOSOWANYCH:
Oleje stosowane w suplemencie diety Mumomega są niekwestionowanej czystości. Omega-3 DHA pochodzi z przygotowanego wg standardów farmaceutycznych oleju z ryb morskich. Omega-6 GLA pochodzi ze specjalnie wyselekcjonowanego oleju z wiesiołka.
- SKŁAD PRODUKTU -

- CERTYFIKATY -

- WARTOŚĆ ODŻYWCZA -

- STRONA INTERNETOWA -

- SKLEP ONLINE -
Brak

- FANPAGE FACEBOOK -

- DOSTĘPNE TUTAJ -

- POJEMNOŚĆ / KOSZT -
1 op / 30 kapsułek / 47,70 zł - MOJA OPINIA - 
Suplement diety Equazen zapakowany jest w tekturowy lustrzany kartonik z estetyczną grafiką oraz istotnymi informacjami. Wewnątrz kartonika znajdują się 3 blistry z kapsułkami.
Kapsułki suplementu nie są zbyt duże, mają żelową konsystencję i nie sprawiają problemów podczas połykania.
Suplement ten otrzymałam do przetestowania z racji, iż karmie piersią synka Antosia.
Kapsułki Mumomega należy przyjmować raz dziennie podczas posiłku, przestrzegałam tego polecenia producenta i przyjmowałam je raz dziennie, rano podczas śniadania.
W skład produktu wchodzą kwasy tłuszczowe pochodzenia naturalnego, suplement diety nie zawiera żadnych dodatków smakowych, środków barwiących i składników syntetycznych.
Stosowanie tego suplementu jest prostym i wygodnych sposobem na dostarczanie kwasów Omega-3 i Omega-6 oraz witaminy E dla swojego organizmu oraz potrzebnych dla prawidłowego rozwoju mózgu i oczu płodu czy niemowląt, a także pomocny przy staraniu się o dziecko.
Znaczna część mózgu składa się z długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, są one istotnym składnikiem błon komórkowych w mózgu. Kwas Omega-3 i Omega-6 potrzebne są przed zapłodnieniem, podczas ciąży, a także w czasie karmienia piersią.
Opakowanie wystarcza na miesiąc regularnego stosowania.
Polecam każdej kobiecie w ciąży, karmiącej piersią czy starającej się o dziecko aby stosować ten suplement, który jest od początku do końca naturalnym suplementem i nie ma obaw o efekty uboczne!
Dzięki temu suplementowi, jestem pewna, że dostarczam swojemu synkowi potrzebnych kwasów, które są potrzebnymi składnikami odpowiadającymi za rozwój jego mózgu i układu wzrokowego.
Suplement posiada certyfikaty i jest bezpieczny.
Polecam serdecznie!Nina:*

Komentarze

 1. Omega 3 są dobre na dobrą sprawę dla wszystkich ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja kochana,jednak kobiety w ciąży czy karmiące powinny o to dbać dla zdrowia swoich pociech :)

   Usuń
 2. No cóż produkt raczej nie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To produkt dla mam karmiących, w ciąży lub starających się o dziecko, ale może kiedyś będzie dla Ciebie :)

   Usuń
 3. Będę o tym suplemencie pamiętała :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz