PODRÓŻ PEŁNA SMAKU Z HERBATĄ MALINA Z CHILI OD BIFIX

Witajcie!

Zapraszam na herbacianą recenzję produktu, którego otrzymałam w ramach współpracy z firmą BIFIX


KILKA SŁÓW O FIRMIE
Firma BiFix jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych oraz konfekcjonowaniem suszy i suszarnictwem. Produkty znane są na rynku i kojarzą się z wysoką jakością oraz z umiarkowaną ceną. Uznanie i wysoka pozycja na rynku jest rezultatem najwyższej jakości naszych produktów. Największą satysfakcję daje nam wysoka ocena rosnącej rzeszy konsumentów doceniających walory zdrowej żywności.

HERBATA OWOCOWA EKSPRESOWA - MALINA Z CHILI 
PREMIUM BIFIX
Herbatka owocowa Premium Malina z Chili to zupełnie nowe doznania smakowe. Owocowa słodycz i delikatna, pikantna nuta chili sprawią, że każda filiżanka herbatki będzie prawdziwą chwilą przyjemności. Owoce maliny są naturalnym źródłem witaminy C, A, B2, PP, mikroelementów i soli mineralnych. Zawarte w malinach substancje działają przeciwgorączkowo i oczyszczająco. Papryka chili pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ pokarmowy, ponadto działa na organizm pobudzająco.


SKŁAD PRODUKTU

STRONA INTERNETOWA 

SKLEP ONLINE 

FANPAGE FACEBOOK 

DOSTĘPNA TUTAJ
{klik}

POJEMNOŚĆ / KOSZT
1op. / 20x2g / 5,01 zł

MOJA OPINIA 
Herbata malinowa z chili zamknięta jest w tekturowym kartoniku z ładną grafiką, logo producenta oraz istotnymi informacjami o produkcie. Opakowanie otwiera się na dwa sposoby i znajduje się w nim 20 saszetek gdzie każda z nich jest osobno zapakowana.
Na początku testowania byłam sceptycznie nastawiona do tej herbatki, myślałam, że połączenie maliny z chili jest  nietrafione, ale byłam w błędzie...
Po zalaniu herbatki wrzącą wodą i patrzeniu około 3-4 minut, poczułam piękny zapach, który zachęcił mnie do jej skosztowania.
Herbata ma ładny ciemno różowy kolor, który zresztą bardzo szybko wyłania się z saszetki, a jej zapach jest bardzo ładny, intensywnie malinowy, świeży i naturalny tak jak jej skład.
Smak herbaty jest rewelacyjny! Pyszna, zdrowa i naturalna herbata malinowa z chili o wyrazistym smaku!
Podczas picia herbaty czuć również dodatek chili, który rozgrzewa oraz dodaje energii. Herbata bardzo dobrze gasi pragnienie, przy czym jej picie to sama przyjemność.
Produkt również korzystnie wpływa na nasz organizm.
Warto poznać ten nietypowy i świetny smak.
Cena herbatki nie jest wysoka, natomiast jakość owszem dlatego też zachęcam do jej spróbowania :)

Polecam!Nina :*

Komentarze

Prześlij komentarz