WALENTYNKOWE INSPIRACJE! ❤


❤ Witajcie! ❤

(...)Kochaj mnie nieprzytomnie, jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę! Kochaj mnie namiętnie tak! Jakby świat się skończyć miał! (…)Moi kochani! Walentynki tuż, tuż, więc możemy sobie pozwolić na odrobinę romantyczności… zwłaszcza słuchając takiej „kołysanki” 😍
 Chcą wprowadzić Was w pełen miłości nastrój, przygotowałam dla Was odrobinę inspiracji idealnych na ten Dzień Zakochanych!

ROMANTYCZNA STYLIZACJA I ZMYSŁOWY, KOBIECY LOOK
Aby wyglądać elegancko i zmysłowo, polecam klasyczną „małą czarną”, zaakcentowaną dodatkami w odcieniach czerwieni. A dla kobiet drapieżnych i odważnych idealna będzie „mała czerwona”. Do tej wersji proponuję klasyczne dodatki w kolorze czerni lub złota – takie zestawienie nigdy się nie nudzi i zawsze będzie wyglądać efektownie.


ZADBANE MIŁOSNE PAZNOKCIE
Nie możemy zapomnieć o paznokciach, które w tym dniu muszą być perfekcyjnie wypielęgnowane. Warto zaszaleć i postawić na kilka ciekawych akcentów i miłosnych wzorów. Pamiętajcie jednak, aby przed zrobieniem manicure zadbać o dłonie, aby były delikatne i czyste.


SŁODYCZE W DZIEŃ ZAKOCHANYCH
Nie idźcie na łatwiznę, kupując w sklepie bombonierkę w kształcie serca. Same upieczcie ciasteczka lub babeczki w ulubionym smaku swojego ukochanego i ozdóbcie według własnych upodobań. Na pewno on doceni Wasze starania i serce włożone w ich przygotowanie.


NIEPOWTARZALNY WYSTRÓJ WNĘTRZA
Pamiętajcie, że najpiękniejsze dekoracje są wykonane własnoręcznie, na które mamy oryginalne pomysły i włożymy w ich wykonanie trochę wysiłku. Nawet jeśli nie będą idealne, Wasza druga połówka na pewno doceni starania i będzie zachwycona Waszą kreatywnością!


DEKORACYJNE NAKRYCIE STOŁU
Sprawdźcie, aby wieczór walentynkowy, był wyjątkowy nawet przy stole. Więc postarajcie się by jego nakrycie było iście tematyczne, tak aby kolacja w dniu tego świeta była niezapomniana.


To tyle moich propozycji na Walentynki, może ktoś wykorzysta moje inspiracje, a wieczór z ukochanym będzie Waszym najpiękniejszym i niezapomnianym dniem.

Romantycznych Walentynek! ❤❤❤


Pozdrawiam,  Nina 😗

Komentarze